Street food everytime !

Ak práve trpíš pocitom hladného žalúdka tak čítaj ďalej len na vlastné riziko. Ako inak moja najobľúbenejšia časť dňa je jedenie. Tak možno píšem tento článok so zámerom, aby mi trochu vyhladlo a ja si tak neskôr vychutnám moju večeru, ale to teraz nie je také dôležité. Dôležité je teraz predstaviť na tomto blogu tieto dve super jedlá kde #healthy sa nepíše.

Trdelník + zmrzlina +všetko ostatné čo by vás ani nenapadlo.
Áno, je to ten trdelník, ktorý každý pozná a určite aj vyskúšal.  Keď som po pár recenziách konečne natrafila na ''ten'' stánok,  ani ma nenapadlo, že by bolo neskoro o 10 večer ochutnať toto sladké pokušenie. Pokiaľ je niečo kalorické, nezdravé a nesmierne chutné, tak mi je jedno či som práve mala  ''normálny'' obed/večeru. Zjem tak či tak.
Viac o tejto pochúťke z Twister Bakery netreba písať, len to že odporúčam!
Ďaľším ochutnávacím chodom bol hot-dog + hranolky + dresing.
Bolo to hriešne dobré, a keby nespapám tú kalorickú bombu predtým, tak určite kupujem fajnové jedlo od NYC Corner.
Každý dostáva chute na poriadne masné, kalorické jedlá a ja určite niesom vínimka. Doprajem si aspoň raz za týždeň niečo poriadne (nerátam nočné nálety do mcdonalds, pre karamelovú zmrzku).

Síce niekedy odmietam lákavé špecialitky, vynechám nejaké to hlavné jedlo dňa, ale to len po dňoch, kedy zažívam hody "all day" a nepociťujem hladný žalúdok pár dní. To sú dni kedy instatne priberiem 3 kilečká, pretože mojím programom dňa je papanie ;).



Post a Comment

Thank you for message ! :)